Fundacja Nizio

maj-czerwiec 2021

Szczegóły wkrótce!!!

Projekt Czytelnia Wizualna

Na regałach Fundacji Nizio zbieramy najciekawsze, najważniejsze, potrzebne i dyskutowane książki związane z: architekturą, miastem, sztuką i kulturą wizualną. Wszystkie tytuły będą dostępne dla odwiedzających. W wygodnym fotelu, przy stoliku można spokojnie zasiąść do lektury i zdobyć tak poszukiwaną wiedzę! Książki dostępne będą bezpłatnie. A wszystko to, dzięki zaprzyjaźnionym wydawcom, którzy wspierają projekt, przekazując po jednym egzemplarzu z każdego wybranych tytułów.
Chcemy w ten sposób stworzyć miejsce przyjazne ekspertom, studentom, mieszkańcom Pragi i wszystkim zainteresowanym nową wiedzą, pozwalające na wymianę myśli i integrację. Jest to też okazja, by przekonać się o wartości danej książki.
Zapraszany wydawców do stałej współpracy!
Już niedługo na facebooku Fundacji znajdziecie aktualną listę tytułów,
które czekają na Was.

profil Facebook